Yardım
Bu bölümde, Fottom servisleri ile ilgili yardımcı bilgileri bulacaksınız. Aklınıza gelen sorulari bize iletmeden önce, Sık Sorulan Sorular bölümümüzü incelemenizi öneriyoruz.

Fottom tanıtım
Fottom servisleri ile ilgili tanıtım sayfalarımız:
Fottom nedir, nasıl çalışır? - Sakla - Paylaş - Bastır       Fottom Hızlı Tur

Sık Sorulan Sorular
Fottom kullanımı ile ilgili aklınıza takılanlarla ilgili olarak, öncelikle sık sorulan sorular bölümünü
incelemenizi tavsiye ederiz.

Tanıtım Videoları
Fottom kullanımı ile ilgili tanıtıcı videolara aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

En çok sorulan sorular:
[-] Fottom nedir, nasıl çalışır?
Fottom, çok kolay kullanılan fotoğraf saklama, paylaşım ve baskı sitesidir. Fottom hizmetlerinden faydalanmaya başlamak için, öncelikle bir Fottom Hesabı açmanız gereklidir. Fottom Hesabı açmak çok kolay ve ücretsizdir. Sadece adınız, soyadınız ve e-posta adresinizi bildirerek, Fottom Hesabınızı açabilirsiniz.

Fottom Hesabınızı açtıktan sonra, dijital fotoğraflarınızı kolayca yükleyebilir, tanıdıklarınızla paylaşabilir ve üzerlerinde gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra baskı siparişi verebilirsiniz. Fottom’da baskı siparişleri dışındaki işlemleriniz için bir ücret ödemeniz gerekmez, üstelik, baskı siparişlerinizi de, piyasa fiyatlarına göre çok daha uygun fiyatlarla verebilirsiniz.

Kısacası, eğer fotoğraf çekiyorsanız, Fottom ihtiyacınız olan her türlü imkanı size sunar..

Ücretsiz Fottom hesabınızı açmak için tıklayın.
Detaylı bilgi için tıklayın.

[-] Fottom'a üyelik ücretli mi?
Hayır, Fottom’a üyelik için ücret ödemezsiniz. Böylece, fotoğraflarınızı Fottom’a yüklemek, saklamak, üzerlerinde değişiklikler yapmak ve tanıdıklarınızla paylaşmak için bir ücret ödemeyeceksiniz. Sadece eğer baskı siparişi verirseniz, bu siparişleriniz için ücret ödemeniz gerekecektir.

Ücretsiz Fottom hesabınızı açmak için tıklayın.
Detaylı bilgi için tıklayın.

[-] Fotoğraflarımı Fottom'a nasıl yükleyeceğim?
Fotoğraflarınızı Fottom’a yüklemek çok kolay. Fottom bunun için iki farklı seçenek sunuyor. İlk seçeneğiniz olan FottoYükle ile, çok sayıda fotoğrafı hızlıca Fottom’a yükleyebilirsiniz. Örneğin bir veya birden fazla klasördeki çok sayıdaki fotoğrafı, FottoYükle ile yüklemeniz çok kolay. Üstelik, FottoYükle uygulaması, fotoğraflarınızı ihtiyacınıza en uygun dosya boyutuna, kalite kaybına sebep olmadan dönüştürerek yüklediği için, hem fotoğraflarınız çok hızlı yüklenecektir.

İkinci seçeneğiniz ise, Hızlı Yükleme Sayfası’dır. Hızlı Yükleme Sayfası, birkaç fotoğrafı, pratik şekilde yüklemeniz için oluşturulmuştur. Eğer çok sayıda fotoğrafı yükleyecekseniz, FottoYükle uygulamasını kullanmanızı öneririz.

[-] Hangi servisler ücretli?
Fottom’da sadece baskı siparişleriniz ve FottoDükkan’dan vereceğiniz diğer ürün siparişleri için ücret ödersiniz. Fottom’da üyelik hesabı oluşturmak, fotoğraflarınızı yüklemek ve tanıdıklarınızla paylaşmak ücretsizdir.
[-] Yüklediğim fotoğraflarımdan nasıl baskı siparişi vereceğim?
Fotoğraflarınızı Fottom’a yükledikten sonra, siparişinizi iki aşamada gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle, baskı vermek istediğiniz fotoğraflarınızı alışveriş sepetinize atmanız gereklidir. Bunun için, istediğiniz fotoğraflara ait sayfalarda veya ilgili albümde fotoğrafları tek tek seçerek sepetinize atabilirsiniz. Siparişinizde yer almasını istediğiniz bütün fotoğrafları sepetinize attıktan sonra da, sepetinizdeki “Siparişi Onayla” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Diğer sorular için tıklayın.

Bize ulaşın

Fottom kullanımı ile ilgili görüş, öneri ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.
Bize Ulaşın sayfasına erişmek için tıklayın.


fottom fottom
 
  Fottom.com ile Fotoğraflarınızı, Saklayın, Paylaşın, Bastırın!  
 
Fotoğraf Paylaş
Fottom.com'a fotoğraflarınızı kolayca yükleyin, sevdiklerinizle kolayca paylaşın. Sadece bir tıkla, fotoğraflarınızı Facebook ve benzeri sosyal ağlarda paylaşın. Detaylı bilgi.
 
Fotoğraf Sakla / Düzelt
 
Fotoğraf Baskı
 
Baskılı ürünler
 
 
fottom fottom
Fottom nedir nasıl çalışır? | Kullanım şartları | Gizlilik politikası | Site Haritası | Fiyatlar | Yardım | Hakkımızda | Reklam | Satış Ortakligi | Fottom Satış Temsilciliği | Bize ulaşın | Sizin Görüşleriniz | Sıkca Sorulan Sorular | Neler Yapabilirsiniz? | Kurumsal İş Ortaklarımız | Foto Kitap |
Telif Hakkı©2000-2010 Patates Baskı Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri. Fonksiyonel | Grafik Tasarım Markethink