FOTTOM TARAMA DÜKKANI
Eski fotoğraflarınızı dijital ortama kolayca taşımaya ne dersiniz? Fottom Tarama Dükkanı'yla eski fotoğraflarınızı bilgisayarınızda saklayabileceğiniz formata çeviriyoruz.

Fottom


TARAMA FİYATLARI (KDV dahil)

Fotoğraf kartından tarama0.40 TL/adet
Şerit filmden negatif/diapozitif tarama0.90 TL/adet
Kasetten diapozitif tarama1.20 TL/adet
120 Roll filmden negatif/diapozitif tarama6.00 TL/adet
Adetlere Göre İndirimli Fiyatlar TL
Cinsi 1-100 101-500 501-1000 1000+
Kart 0.40 .360 0.344 0.284
Film(şerit) 0.90 0.81 0.774 0.639
Kaset Dia 1.20 1.08 1.032 0.852
120 Roll 6.00 5.40 5.16 4.26

Kutularda ve Albümlerdeki Fotoğraflarınız
Senelerdir tozlanmış kutularda veya albümlerde duran fotoğraflarınızı bir düzene sokmak istediniz ama bir türlü vakit bulamadınız değil mi? Bir de tanıdıklarınıza dağıttığınız ama negatiflerden tekrar baskı alamadığınız fotoğraflar olacaktı! İşte Fottom Tarama Dükkanı, tüm bu fotoğraflarınızı canlandırmanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyor, nasıl mı?

Gönderin, tarayalım: Fotoğraftan, Negatiften ve Dia Pozitiften!Canlansın!
Hepsini bize gönderin, biz de hepsini tarayıp CD veya DVD'ye çekerek size gönderelim. Ayrıca, dilerseniz tüm bu fotoğrafları mevcut veya yaratılacak yeni Fottom.com hesabınıza yükleyelim. Hepsi bu kadar :-).

Kolayca Saklayın, Organize Edin, Paylaşın.
Tarama işlemi bittiği andan itibaren fotoğraflarınız yeni bir hayat kazanacak. Negatiflerde ve kutularda saklı kalmış tüm o unuttuğunuz fotoğraflar ortaya çıkacak, onları bilgisayarınızda kolayca organize edebileceksiniz. Üstelik fotoğraflarınızı Internet üzerinde kolayca paylaşma imkânına da sahip olacaksınız. Fottom.com'a yüklenen albümlerinizi, bir tıklamayla sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz.

Hangi Ortamlardan Tarama Yapılabiliyor?
    Fottom 35mm formatında negatif, renkli veya siyah/beyaz (en az 3 adet foto içeren kesilmemiş şerit).
    Fottom Standart kart baskı, renkli veya siyah/beyaz (en fazla 20 X 30 cm),
    Fottom 35mm standart dia pozitif.,
    Fottom 120 Roll filmden negatif/diapozitif tarama.,

Nasıl teslim ediliyor?
Taranan fotoğraflarınız CD veya DVD'ye kaydedilerek size fotoğraflarınızla birlikte geri gönderilir. Ayrıca, fotoğraflarınızı mevcut Fottom.com hesabınıza bir albüm olarak yüklenir.

Fiyatlar:
Tarama ücretine fotoğraflarda yapılacak otomatik* düzeltmeler, DVD ve Fottom.com hesabına yüklenme ücretleri dâhildir. Minimum sipariş bedeli 5 TL olarak uygulanmaktadır (teslimat ücreti hariçtir). *Otomatik düzeltemeler, tarama sisteminin, fotoğraf kalitesini iyileştirmek amacıyla yaptığı küçük düzeltmelerdir. Örmeğin, fotoğraf filmindeki küçük çizikler, otomatik ışık/renk dengesi ayarı gibi hatalar mümkün olduğunca ve fotoğrafın orjinal yapısı bozulmadan düzeltilir. Bu düzeltmelerin, fotoğraflarınızdaki büyük bozuklukları tam olarak düzeltmesi mümkün değildir (örneğin büyük çizikler, beyaz dengesindeki aşırı bozukluklar, aşırı fazla veya aşırı az pozlanmış fotoğraflar gibi).

Teknik özellikler ve diğer bilgiler
Tarama çözünürlüğü toplam 4Mpixel (1666 X 2500 piksel) maksimum, 35mm formatı için.
Tarama çözünürlüğü toplam 600 piksel/inch, 120 Roll film formatı için.
Dosya formatı JPG, maksimum kalite, 24bit renk derinliği.
Tahmini teslim süresi 7 gündür.
Ekstra CD/DVD kopyası ve yüksek çözünürlüklü tarama gibi özel talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Nasıl faydalanacaksınız?
    Fottom Tarama yaptırmak istediğiniz malzemelerinizi hazırlayın.
    Fottom Aşağıdaki Tarama Talep formunu doldurun ve yazıcınızdan çıktısını alın (Eğer çıktı alamıyorsanız, aynı bilgileri bir kâğıda yazın).
    Fottom Malzemelerinizi bozulmayacak şekilde paketleyerek, içine Tarama Talep formunu ekleyerek aşağıda belirtilen adrese postalayın. Adresinize en yakın Yurtiçi Kargo şubesini arayıp adresinizden teslim almasını sağlayabilirsiniz.
    Fottom Gönderdiğiniz malzemeler Fottom'a ulaştığında, incelenerek tarama sipariş bedeliniz tarafınıza bildirilecek ve ödeme yapmanız istenecektir.
    Fottom Ödemeniz gerçekleştirildikten sonra, tarama işlemleriniz tamamlanacak ve hazırlanan CD/DVD orijinal malzemelerinizle birlikte size gönderilecektir. Aynı zamanda, ilgili taranan malzeme Fottom.com hesabınıza yüklenecektir.

Tarama Talep Formu
Tarama siparişiniz için, lütfen aşağıdaki formu doldurduktan sonra, çıktısını alarak ilgili malzemelerle birlikte Fottom.com'a gönderiniz. Adres bilgisi için tıklayınız.

Ad Soyad:
Telefon:
E-posta:
Kullanıcı Adı:
 
Teslimat Adresi
Cadde Sokak Mahalle Apt:
Semt/İlçe:
Şehir:
Posta Kodu:
Fotoğraf kartı adedi:
Film neg/dia adedi:
Kasetli diapozitif adedi:
120 Roll filmden dia/neg. adedi:
Tahmini tarama ücreti: TL + Nakliye
Siparişleriniz ile ilgili notlarınız:
 


 
fottom fottom
 
  Fottom.com ile Fotoğraflarınızı, Saklayın, Paylaşın, Bastırın!  
 
Fotoğraf Paylaş
Fottom.com'a fotoğraflarınızı kolayca yükleyin, sevdiklerinizle kolayca paylaşın. Sadece bir tıkla, fotoğraflarınızı Facebook ve benzeri sosyal ağlarda paylaşın. Detaylı bilgi.
 
Fotoğraf Sakla / Düzelt
 
Fotoğraf Baskı
 
Baskılı ürünler
 
 
fottom fottom
Fottom nedir nasıl çalışır? | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Site Haritası | Fiyatlar | Yardım | Hakkımızda | Reklam | Satış Ortaklığı | Fottom Satış Temsilciliği | Bize Ulaşın | Görüşleriniz | Sıkca Sorulan Sorular | Neler Yapabilirsiniz? | Kurumsal İş Ortaklarımız | Foto Kitap |
Telif Hakkı © 2000-2013 Patates Baskı Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri. Fonksiyonel | Grafik Tasarım Markethink
partners