Sıkca Sorulan Sorular

Nasıl üye olurum?

www.fottom.com ana sayfasından 'üye ol2 bağlantısına tıklayarak üye olunuz.

İsteğinize göre seçebileceğiniz kolayca hatırlayabileceğiniz kullanıcı adı, şifre, adınız ve doğruluğunu kontrol ederek e-posta adresinizide yazarak sisteme üye olunuz.

Bu aşamada sistem size bir onay maili gönderecek ve posta kutunuza bakarak üyeliğinizi onaylayınız. Onaylama işleminden sonra hesabınız aktif hale gelecektir. Bu sebepten mail adresinizi doğu yazmalısınız aksi halde onaylayamazsınız.Artık internette şifre ile girilebilen kurumsal veya kişisel kullanabileceğiniz gizlilik derecesi yüksek bir alana sahipsiniz.

Artık üye girişi bağlantısına tıklayarak kulanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak hesabınıza girebilirsiniz.

Aslında her türlü siparişinizi üye olmadan da yapabilirsiniz fakat işlemleri kolaylaştırmak için üye olmanızı tavsiye ederiz. İleride tekrar sipariş etmek veya yakınlarınızla internet üzerinden fotoğraf/albüm paylaşmak isteyebilirsiniz veya isteklerinizi tek seferde bitiremeyebilirsiniz.

Ayrıca üye olduğunuzda kullanıcı adınızı ve şifrenizi kendiniz seçebilirsiniz kolayca hatırlamanızı ve hesabınıza kolayca ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

Şifremi veya Kullanıcı adımı unutursam nasıl bulurum?

Şifrenizi veya kullanıcı adınızı unuttuğunuz durumda üye giriş sayfasına tıklayınız kullanıcı adınızı veya e-posta adresiniziden birisini doğru yazarsanız bilgileriniz üye olurken kullandığınız e-posta adresinize sistem tarafından otomatik olarak gönderilecektir.

Nasıl fotoğraf yüklerim?

Fotoğraflarınızı yüklerken 'Çoklu' ve 'Tek Tek' yükleme olmak üzere iki farklı seçenek kullanabilirsiniz. Her iki seçenekte de yükleyeceğiniz fotoğraflar 'jpg' formatında olmalıdır.

Hesabınız içindeyken imleci/kursorü üst menüden 'Benim' yazısı üzerine getirdiğinizde aşağıya doğru açılan menüden 'Fotoğraf yükle' bağlantısına tıklayınız, mevcut albümlerden birisini seçiniz veya yeni albüm adı yazınız ve 'Devam Et' tuşuna basınız.

Fotoğraflarınızı üç farklı gizlilik seçeneği ile yükleyebilirsiniz. Sadece ben görmeliyim, ben ve fottom arkadaşlarım görebilir, herkes görebilir. Dokunmazsanız fotoğraflarınız sadece ben görmeliyim şeklinde yüklenecektir.

Eğer tarayıcınız/browseriniz MS Internet Explorer ise menü çubuğunda yüklenecek program parçacığı için izin isteyecektir, izin verdiğinizde program kurulum penceresi gelip fottom adına lisanslı (Aurigma inc.) küçük bir program yüklenmesi için tekrar izin isteyecektir.

Eğer tarayıcınız/browseriniz MS Internet Explorer dan farklı ise Java programı, kurulum penceresi gelip fottom adına lisanslı (Aurigma inc.) küçük bir program yüklenmesi için izin isteyecektir. Eğer bilgisayarınızda Java yüklü değilse bunun içinde ayrıca izin vermeniz gerekecektir.

Bu şekilde 'çoklu' yükleme ile devam edeseniz 500 adet ve/veya 500MB fotoğrafı tek tuş ile siz işlerinize devam ederken sistem arka planda yüklemeye devam edecektir.

Lisanslı bile olsa bilgisayarınıza program yüklemek istemiyorsanız veya uygulamayı çalıştırmakta güçlük çekiyorsanız 'Foto Yükle' sayfasında 'fotoğraflarınızı tek tek yüklemek için' seçeneğine tıklayınız.

Yükleyeceğiniz fotoğraflar 24 megapiksel den küçük olmalıdır aksi halde hata verecektir.

'Fotoğraf Yükle' yazısı üzerine tıklayınız ve seçtiğiniz fotoları sürükleyip bıraktığınızda yükleme işlemi başlayacaktır.

Şimdi internette her yerden ulaşabileceğiniz güvenli bir fotoğraf arşiviniz oldu.

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş vermek için üye olmanız şart değildir üye olmadan da sipariş verebilirsiniz ancak bir defada bitmeyen siparişler veya aynı siparişi tekrar vermek gerekebilkeceğinden üye olmanızı tavsiye ederiz.

Yükleme işlemi bittikten sonra ana sayfa üst menüden 'Alışveriş' bağlantısı üstüne geldiğinizde aşağı doğru 'foto dükkan' bağlantısı açılacaktır bu sayfadan istediğiniz ürününü seçiniz karşınıza çıkan ekranda 'Başla' düğmesini kullanarak sipariş işlemini başlatınız, fotoğrafınızı/fotoğraflarınızı seçtikten sonra 'sipariş ver' düğmesine tıklayınız. Siparişiniz sepetinize koyulmuş bulunmaktadır. Bu aşamadan sonra sepetinize gidip siparişe devam edebilirsiniz, adet değişikliği yapabilir, yeniden hesaplatabilir veya sepetinize başka ürünler ilave edebilirsiniz. Diğer siparişler için ana sayfaya dönebilir sepetinize ilave edebilirsiniz. Siparişleri tamamladıktan sonra sepetinize gidip 'siparişe devam' tuşuna tıklayarak 'Fatura adresinizi ve teslimat bilgilerinizi girebilirsiniz ve 'siparişe devam' tuşuna tıklayınız.

Ödemeyi nasıl yaparım?

İsterseniz 'Sanal POS', isterseniz '3D Secure' yöntemiyle Fottom alışverişlerinizi dünyaca kabul edilen SSL güvenliğiyle yapabilirsiniz. Hem de Bonus kartlara 4 aya kadar taksit imkanlarıyla!

100TL'ye kadar olan alışverişlerinizde ödemenizi alışveriş bitiminde değil de ürün elinize geldiğinde yapmak isterseniz bu yöntemi seçebilirsiniz. Siz alışverişinizi yapın, biz ürün(ler)inizi Yurtiçi Kargo'ya teslim edelim, ödemenizi Yurtiçi Kargo yetkilisine yapın!

Havale yöntemini tercih ederseniz alışverişinizin sonunda bu yöntemi seçersiniz, firmamızın banka hesaplarından birine ödemenizi yaparsınız, biz de hemen ürünlerinizi yaratmaya başlarız!

35TL'ye kadar olan alışverişlerinizde alışverişlerinizi cep telefonunuzla yapabilirsiniz, alışveriş tutarınızı cep telefonu faturanızda görürsünüz!

Ürünleriniz sipariş sonrasında en geç 2 gün içerisinde Yurtiçi Kargo'ya teslim ediliyoruz.

Kargo Ücreti ne kadar?

100 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz! Fottom.com'da hiç kargo ücreti ödemeden sipariş verebilirsiniz.

Fottom.com'dan vereceğiniz 100 TL ve üzeri tutarlı siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Ayrıca 100 TL'den daha düşük siparişleriniz için de sizlere en uygun kargo ücretlerini sunuyoruz: Türkiye'nin her yerine bulunduğunuz şehir dikkate alınarak en uygun kargo ücreti ile gönderim gerçekleştirebiliyoruz. Adres bilgilerinizi girdiğiniz zaman kargo ücretini görebiliyorsunuz.

Kapıda ödeme de yapabilirsiniz. Fottom'da kredi kartı, banka havalesi, PayPal ve Mobil Ödeme seçeneklerinin yanında 'Kapıda Ödeme' seçeneği ile de ödeme yapabilirsiniz. Bu seçenekte siparişiniz esnasında ödeme yapmaz, ancak ürünler size teslim edilirken kargo şirketine ödemesini gerçekleştirirsiniz. Bu imkandan faydalanmak için, siparişiniz esnasında 'Kapıda Ödeme' seçeneğini tercih etmeniz yeterlidir.

Ürünleriniz sipariş sonrasında en geç 2 gün içerisinde Yurtiçi Kargo'ya teslim ediliyoruz.

Fottom kitap hazırlamak ve sipariş vermek kolaymıdır?

Hesabınız içindeyken menüden 'Alışveriş' bağlantısı üstüne geldiğinizde aşağı doğru 'foto dükkan' bağlantısı açılacaktır bu sayfadan 'foto kitap' ürününü seçiniz karşınıza çıkan ekranda 'Başla' düğmesini kullanarak kitabınıza başlayınız.

İlk aşamada sistem size kitap boyutu 190x135mm, 190x190mm, 190x270mm, 205x250mm sert veya kuşe kapak seçmeniz gerekecektir.

Proje/kitap adını yazdıktan sonra kitabınızı tasarlamaya başlayınız.

Açılan kapak sayfasında kitabınızın adını ve sırt yazısını isteğinize göre değiştirmeyi unutmayınız. Ön, arka kapak ve iç sayfalarda önce fon seçip sonra da fotoğraf yerleştirebilirsiniz.

Üst menüden 'foto' bağlantısını seçiniz daha önce fottom'a yüklediğiniz veya bilgisayarınızdaki fotoğrafları kitabınıza aktarmalısınız. Kolayca fotoğraflarınızı boyutunu büyütüp küçülterek ayarlayabilir, kırpabilir, açılı yerleştirebilir ve çevirebilirsiniz, fotoğraflarınızın üstüne altına hikayelerini değişik fontlar ve istediğiniz renkleri kullanarak yazabilirsiniz. Fotoğrafları büyütürken sol üst köşedeki baskı kalitesi uyarısına dikkat etmeyi unutmayınız.

İsterseniz üst menüdeki 'foto' bağlantısına tıklayarak 'otomatik kitap' seçeneği ile önçe sayfa şablonlarını seçebilir daha sonra kullanmak istediğiniz fotoğraflarıda belirledikten sonra yerleştir dediğinizde kitabınız otomatik olarak oluşacaktır. Fakat beğenmediğiniz sayfaları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

FottoKitabınızı yaratırken istediğiniz zaman daha sonra devam etmek üzere fotokitabınızı kaydedebilir, başka bir zaman devam edebilirsiniz. Kaydettiğiniz fotokitabınıza ulaşmak için fottokitap uygulamasını başlatıp 'Kitaplığım' linkine tıklamanız ve kitap adınızın üzerine tıklamanız yeterlidir. Hazır Kitap özelliğimiz sayesinde daha hızlı şekilde kendinize uygun kitaplar yaratabilirsiniz veya

Kitabınızı bitirdikten sonra sırasıyle sipariş, baskıya gönder (sipariş ver) bağlantısına tıklayınız eğer kıtabınızı tam istediğiniz şekilde olduğundan eminseniz 'devam et' aksi halde 'vazgeç' tıklayarak kontrol edebilirsiniz. Devam dediğiniz takdirde sistem sizi 'sepet' inize yönlendirecektir.

Sipariş işlemlerine devam ediniz sistem sizi yönlendirecek ve adres bilgilerinize göre kargo ücretin dahil ödeme tutarını görebileceksiniz. Toplam ücreti uygun bulursanız onaylayıp siparişi kesinleştirebilirsiniz.

Foto Kitabınız gerektiğinde 2 şer sayfa ilave edebilirsiniz.

İstediğiniz kadar fotoğraf koyabilirsiniz fakat çok küçük fotoğraflar istediğiniz etkiyi yaratmayabilir. Sayfa şablonunu ve fotoğraflarınızı seçtikten sonra otomatik yerleştirme özelliğinide kullanabilirsiniz ve sonra istediğiniz değişiklikleri de yapabilirsiniz.

'Projelerim' sayfasında karşınıza çıkan kitap listesinde istemediğiniz kitapları işaretleyip 'bu kitapları kitaplığımdan kaldır' bağlantısına tıklayarak silebilirsiniz.

Daha önce kaydettiğim Foto Kitap projelerime nasıl devam edeceğim?

1.YOL

Hesabınızda ana sayfanızdaki sol kolondan aşağı doğru ininiz 'FOTOKİTAPLARIM' kutucuğunun içinde daha önce kaydettiğiniz foto kitap projelerinizi görebilirsiniz ulaşmak istediğiniz kitabın adını seçiniz ve üzerine tıklayınız.

2.YOL

Hesabınızda 'Fotto Dükkan' dan ürün olarak Fotto Kitap seçtikten sonra 'Başla' Tuşuna tıkladığınızda karşınıza Foto Kitap uygulaması çıkar.

Daha önce kaydettiğiniz foto kitap projelerinizi görmek için 'Foto Kitap Projelerim'e tıklayınız.

Devam etmek istediğinizi proje isminin üzerine tıklayınız. Projeniz açılmış olur, istediğiniz zaman tekrar kaydedebilir veya sipariş verebilirsiniz.

'Projelerim' sayfasında karşınıza çıkan kitap listesinde istemediğiniz kitapları işaretleyip 'bu kitapları kitaplığımdan kaldır' bağlantısına tıklayarak silebilirsiniz.

Kolay Foto Kitap nasıl yapabilirim?

Fotto Dükkan dan ürün olarak Fotto Kitap seçtikten sonra 'Başla' Tuşuna tıkladığınızda karşınıza Foto Kitap uygulaması çıkar.

Hazır kitap şablonlarını görmek için 'Kolay Kitap' düğmesine tıklayınız.

Devam etmek istediğiniz konu ve temayı seçiniz ve üzerine tıklayınız.

Şimdilik seçebileceğiniz 2009'da Yarışma Kazanan fotoğraflar, Annem, Erkek Bebek, Kız Bebek, Bebeğimiz, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray Taraftarları, Sevgi ve Doğum Günü temalı kitapları seçebilirsiniz.

Hazır kitabınız açılmış olur fotoğraflarınızı bilgisayarınızdan veya fotom hesabınızdan fotoğraflarınızı yükleyip hazır sayfalara yerleştirebilirsiniz. İstediğiniz zaman tekrar kaydedebilir veya sipariş verebilirsiniz.

Foto Kitaplarımı arkadaşlarımla nasıl paylaşabilirim?

Hazır kitabınız açılmış olur fotoğraflarınızı bilgisayarınızdan veya fotom hesabınızdan fotoğraflarınızı yükleyip hazır sayfalara yerleştirebilirsiniz. İstediğiniz zaman tekrar kaydedebilir veya sipariş verebilirsiniz.

'Projelerim' sayfasında karşınıza çıkan kitap listesinde istemediğiniz kitapları işaretleyip 'bu kitapları kitaplığımdan kaldır' bağlantısına tıklayarak silebilirsiniz.

Kolaj Poster, Kolaj Poster Takvim ve Duvar/Masa Takvimi hazırlama ve sipariş vermek kolaymıdır?

Kolaj Poster yaparken tek veya birden fazla fotoğraf kullanmak ve istediğiniz renk ve şekillerde yazılar eklemek isterseniz düşey/yatay 40x60cm ve 50x75cm Kolaj Poster seçebilirsiniz.

Kolaj Poster takvim yaparken tek veya birden fazla fotoğraf kullanmak ve istediğiniz renk ve şekillerde yazılar eklemek isterseniz düşey 40x60cm ve 50x75cm Kolaj Poster Takvim seçmelisiniz. Bu ürüne kolaj poster sayfasından ulaşıp seçebilirsiniz.

450x305mm Duvar Takvimi, 220x150mm Masa Takvimi hazırlayabilirsiniz, foto takviminizi istediğiniz aydan başlatıp 12 aylık yapabilirsiniz.

Çocukluğunuz, düğün, nişan, çocuğunuz, anlarınızdan Takvim hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız Takvimi ister çerçeveletip kullanın isterseniz doğrudan duvarınıza veya panonuza asın. Üst kalite kağıtlar ve mürekkepler kullanıldığından fotoğrafik kalitede canlı baskılar elde ediyoruz. Bu ürünler Foto Takvim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nasıl hazırlayacaksınız?

Fotto Dükkan dan ürün olarak Takvim seçtikten sonra 'Başla' Tuşuna tıkladığınızda karşınıza Takvim uygulaması çıkar.

Yeni bir Takvim için istediğiniz tasarımı seçin - farenizi tasarımların üzerinde geçince yanda ilgili tasarımın görseli çıkacak

Oluşturacağınız takvim sizin bir projenizdir ve istediğiniz zaman daha sonra devam etmek üzere kaydedebilirsiniz. O yüzden projenize istediğiniz bir ismi verin ve Devam Et'in üzerine tıklayın

'Takvim Ayar' düğmesine tıklayarak başlangıç ayını istediğiniz gibi seçmeyi unutmayınız.

Güzel!! Artık kendi takviminizi yaratmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman üstteki menüden 'Kaydet' tuşuna tıklayarak daha sonra devam etmek isteyebilirsiniz.

Yarattığınız Takvim'den sipariş vermek isterseniz uygulamanın üstündeki menüden 'Sipariş'e tıklayın ve kolayca siparişinizi tamamlayın.

Daha önce kaydettiğim takvim projelerime nasıl devam edeceğim?

Fotto Dükkan dan ürün olarak Takvim seçtikten sonra 'Başla' Tuşuna tıkladığınızda karşınıza Takvim uygulaması çıkar.

Daha önce kaydettiğiniz takvim projelerinizi görmek için 'Projelerim'e tıklayınız.

Devam etmek istediğinizi proje isminin üzerine tıklayınız.

Projeniz açılmış olur, istediğiniz zaman tekrar kaydedebilir veya sipariş verebilirsiniz.

FottomEditor Nedir?

FottomEditor®, bilgisayarınıza ilave yazılım kurmanız gerekmeden çevrim içi/online olarak fotom hesabınızdan, bilgisayarınızdan, facebook hesabınızdan veya webcamdan kullanmak istediğiniz baskı boyutunda fotoğraflarınızı birleştirmek, yazı yazmak, renklerini ayarlamak, şekiller/clip art ilave etmek gibi değişiklikler yaparak birleştirilmiş yeni görseller oluşturabilceğiniz bir araçtır.

Sadece FottomEditör® kullanarak istediğiniz boyutlarda ilan, broşür, davetiye, poster, kolaj poster, kolaj fotoğraf, tuval/canvas baskı, fotokitap ve benzeri bir çok şık ve amacınıza uygun görsel sayfalar oluşturabilirsiniz.

Otomatik olarak seçebileceğiniz sayfa boyutları ;

Fotoğraf, mıknatıslı fotoğraf, fotobloklu fotoğraf, çerçeveli fotoğraf için kolaj foto boyutları 8x10, 10x15, 15x21, 18x24, 20x25, 20x30, 26x38cm dir.

Kolaj PosterJet boyutları 40x60, 50x75, 60x90, 50x70cm dir.

Kolaj Tuval baskı boyutları 21x30, 30x42, 42x60, 50x70cm dir.

Gerektiğinde 'Ayarlar' bölümünden 'sayfa boyutu' seçerseniz 104cmx104cm'e kadar istediğiniz gibi her aşamada sayfa boyutunu değiştirebilirsiniz.

Düzenlemek istediğiniz birçok fotoğrafı (bilgisayar, fottom, facebook, picasa veya webcam'dan aynı sayfaya/ekrana alıp tek yüzeyde yeni bir tasarım yapabilirsiniz.

Temel Özellikleri

 • İnternet bağlantısı olan her yerden çok hızlı açılır, çalışır ve bağımsızlık sağlar.
 • Sade bir görünüşe sahiptir. Benzer görevde araçlar birbirine yakın konumlandırılmıştır. Seçtiğiniz öğeye ait özel ayarlar ayrı bir pencerede gelir.
 • Güvenlidir, bilgisayarınıza herhangi bir yazılım yüklemez, yalnızca sizin seçtiğiniz fotoğrafın/fotoğrafların üzerinde işlem yapar. Bilgisayarınızdaki fotoğraflarda değişiklik yapmaz, zararlı yazılım, reklam içermez. İstediğinizde bilgisayarınıza veya fottom hesabınıza farklı veya üstüne kaydedebilirsiniz.
 • FotoEditör'de yaptığınız düzenlemeler anında gerçekleşir.
 • Ek yazılıma gerek olmadan fottom albümüzdeki fotoğrafları, web kameranızdan, bilgisayarınızdan, bilgisayarınızdan, facebook hesabınızdan seçtiğiniz fotoğrafları düzenleme alanına dahil edebilirsiniz.
 • Geliştirilmiş katman sistemi sayesinde; düzenleme alanına dahil ettiğiniz her şekil, yazı ve fotoğrafları etkileşimli olarak, fare yardımı ile istediğiniz yere taşıyabilir, ölçekleyebilir, döndürebilirsiniz, kırparak boyutlandırabilirsiniz. Seçtiğiniz katmanı diğer katmanların önüne ve arkasına getirebilirsiniz. Her ihtiyaç duyduğunuzda. Fottom'da fotoğraflarınızı incelerken düzenlemek istediğinizde, yeni bir ürün sipariş ederken ihtiyaç duyduğunuz görselleri üreteceğinizde istediğiniz her yerden bilgisayarınıza bağımlı olmaksızın kullanabilirsiniz.

İşlemleri tamamladığınızda fottom hesabınızdaki veya bilgisayarınızdaki fotoğrafınızın üstüne veya farklı kaydedebilirsiniz.

Daha fazla detay için sizi FotoEditör uygulamamıza davet ediyoruz.

FottomEditor® bilgisayarınızda bulunan flash etlentisini kullanmaktadır, özel etkileri/efeklerin uygulanması zaman alabilir işlem bitene kadar bekleyiniz.

FottomEditor® Fottom®'un tescilli markasıdır.

Baskılı Porselen Kupa siparişi nasıl verebilirim?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, Porselen kupa bağlantılarına tıklayınız Porselen kupanın üç boyutlu model karşınıza çıkacaktır. Bilgisayarınızdan veya Fottom daki albümlerinizden seçtiğiniz fotoğraf üzerine çift tıklayarak model kupa üzerine kaplayınız. Model kupayı sağa sola çevirerek istediğiniz gibi kaplandığını kontrol edebilirsiniz ayrıca yaklaştırıp uzaklaştırarak daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz modelin hemen altındaki FottomEditör düğmesine tıklayınız. Porselen kupanın baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Üzerinde işlem yaptığınız görseli üzerine tıklayarak Model üzerine kaplayabilirsiniz.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Baskılı Sihirli taraftar kupası siparişi nasıl verebilirim?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, sihirli taraftar kupası bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla' ya tıklayınız.

Takımınızın kupasını seçiniz;

Fotoğraflarınız fottomda yüklüyse fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

NOT: Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. Baskılı sihirli taraftar kupası baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden baskılı sihirli taraftar kupası sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Baskılı Metal termos kupa siparişi nasıl verebilirim?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, metal termos kupa bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla' ya tıklayınız.

Fotoğraflarınız fottomda yüklüyse fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

NOT: Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. Metal termos kupa baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden baskılı metal termos kupa sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Baskılı Sihirli veya Renkli Figürlü kupaların siparişini nasıl verebilirim?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, sihirli veya renkli figürlü kupa bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla' ya tıklayınız.

Fotoğraflarınız fottomda yüklüyse fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

NOT: Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. Baskılı sihirli veya renkli figürlü kupa baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden baskılı sihirli taraftar kupası sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Poster Siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, poster bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla' ya tıklayınız.

Uygun bulduğun poster boyutunu ve kaplamalı/kaplamasız olmak özelliğini seçiniz.

Fotoğraflarınız fotomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirmek, şekiller/clipartlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz poster alanı boyutunda bir sayfa seçip üstüne tıklayınız açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden poster sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Fotoğraf Siparişimi Nasıl Verebilirim?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, Fotoğraf Baskısı bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'albümlerime git' e tıklayınız.

Tam bir albümü bastırmak istiyorsanız.

Albümlerim sayfasında bastırmak istediğiniz albümü seçmek için altındaki butona tıklayınız ve seçiniz, sonra sağdaki düşey menüde 'Baskı Siparişi Ver' bağlantısına tıklayınız yanda açılan pencere boyut ve adet seçenekleri arasında isteklerinizi işaretleyerek belirleyiniz ve sepete at düğmesine tıklayınız.

Albümden bazı fotoğrafları bastırmak istiyorsanız.

Albümlerim sayfasında bastırmak istediğiniz albümün içindeki fotoğrafların küçük görüntülerini görmek için üzerine tıklayınız, seçmek için fotoğrafların spl üst kşesindeki kutucuğu işaretleyiniz. sonra az aşağıda sağdaki düşey menüde 'Baskı Siparişi Ver' bağlantısına tıklayınız yanda açılan pencere boyut ve adet seçenekleri arasında isteklerinizi işaretleyerek belirleyiniz ve sepete at düğmesine tıklayınız.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğrafları alarak birleştirmek, şekiller/clipartlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz fotoğraf alanı boyutunda bir sayfa seçip üstüne tıklayınız açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden yukarıda anlatıldığı gibi işlemlere devam edebilirsiniz.

İsteklerinizi tam olarak yaptıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Fotobloklu Fotoğraf Siparişimi Nasıl Verebilirim?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, Fotobloklu Fotoğraf Baskısı bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'albümlerime git' e tıklayınız.

Uygun bulduğun fotoğraf boyutunu seçiniz.

Fotoğraflarınız fotomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotbloklu fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirmek, şekiller/clipartlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz Fotobloklu fotoğraf alanı boyutunda bir sayfa seçip üstüne tıklayınız açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden Fotobloklu fotoğraf sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotobloklu fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Mıknatıslı Fotoğraf Siparişimi Nasıl Verebilirim?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, mıknatıslı Fotoğraf Baskısı bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'albümlerime git' e tıklayınız.

Uygun bulduğun fotoğraf boyutunu seçiniz.

Fotoğraflarınız fotomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş mıknatıslı fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirmek, şekiller/clipartlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz poster alanı boyutunda bir sayfa seçip üstüne tıklayınız açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden mıknatıslı fotoğraf sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş mıknatıslı fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Çerçeveli Fotoğraf Siparişimi Nasıl Verebilirim?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, çerçeveli Fotoğraf Baskısı bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'albümlerime git' e tıklayınız.

Uygun bulduğun fotoğraf boyutunu seçiniz.

Fotoğraflarınız fotomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş çerçeveli fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirmek, şekiller/clipartlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz çerçeveli fotoğraf alanı boyutunda bir sayfa seçip üstüne tıklayınız açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden çerçeveli fotoğraf sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş çerçeveli fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Porof.Zihni Sinir Poster Siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, Porof.Zihni Sinir poster bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla' ya tıklayınız.

Uygun bulduğun poster görselini seçiniz.

Sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Ünlü klasiklerden çerçeveli canvas/kanvas baskılı tablo siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, Porof.Zihni Sinir poster bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla' ya tıklayınız.

Uygun bulduğun poster görselini seçiniz.

Sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Baskılı Hazır 'Korumasız Hayvanlara Destek' T-Shirtleri siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, B-plnı hazır baskılı t-shirtler bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla' ya tıklayınız.

Uygun bulduğun görseliş görselini seçiniz.

Sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Fotoğraf Baskılı Dekoratif Yastık, Fotoğraf baskılı fırfırlı pileli yastık,Fotoğraf Baskılı Taraftar Yastığı, siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, baskılı dekoratif yastık bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla'ya tıklayınız.

Fotoğraflarınız fottomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirip, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz DEKORATİF YASTIK veya FIRFIRLI PİLELİ YASTIK veya TARAFTAR YASTIĞI baskı alanı boyutunda sayfa seçip üstüne tıklayınız seçtiğiniz yastık baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden baskılı dekoratif yastık veya fırfırlı pileli yastık veya taraftar yastığı sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Fotoğraf Baskılı Mouse Pad siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, baskılı Mouse pad bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla'ya tıklayınız.

Fotoğraflarınız fottomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirip, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz mose pad baskı alanı boyutunda sayfa seçip üstüne tıklayınız seçtiğiniz Mouse pad baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden baskılı Mouse pad sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Fotoğraf Baskılı Yap-Boz siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, baskılı yap-boz bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla'ya tıklayınız.

Fotoğraflarınız fottomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirip, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz yap-boz baskı alanı boyutunda sayfa seçip üstüne tıklayınız seçtiğiniz yap-boz baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden baskılı yap-boz sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Baskılı T-Shirt, Sweat Shirt, siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, baskılı t-shirt veya sweat shirt bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla'ya tıklayınız.

Fotoğraflarınız fottomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirip, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz t-shirt veya sweat shirt baskı alanı boyutunda sayfa seçip üstüne tıklayınız seçtiğiniz t-shirt veya sweat shirt baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden baskılı t-shirt veya sweat shirt sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Baskılı şapka siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, baskılı şapka bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla'ya tıklayınız.

Fotoğraflarınız fottomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirip, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz şapka baskı alanı boyutunda sayfa seçip üstüne tıklayınız seçtiğiniz şapka baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden baskılı şapka sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Baskılı Havlu siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, baskılı havlu bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla'ya tıklayınız.

Fotoğraflarınız fottomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirip, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz havlu baskı alanı boyutunda sayfa seçip üstüne tıklayınız seçtiğiniz havlu baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden baskılı havlu sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

ÖNEMLİ NOT:

FottomEditör başlatırken istediğiniz baskı alanını listeden seçemediğiniz durumda açıldıktan sonra ilk iş olarak soldaki ayarlar bölümüne gidiniz, düşey veya yatay olarak ihtiyacınız olan sayfa boyutunu ayarlayınız. Alt menüden sayfaya sığdır düğmesine basınız artık çalışma sayfanız hazırdır. Kolay gelsin...

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Baskılı Rozet siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, baskılı rozet bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla'ya tıklayınız.

Fotoğraflarınız fottomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirip, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz Rozer baskı alanı boyutunda sayfa seçip üstüne tıklayınız seçtiğiniz rozet baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden baskılı rozet sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Baskılı Metal Tabak siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, baskılı metal tabak bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla'ya tıklayınız.

Fotoğraflarınız fottomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirip, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz metal tabak baskı alanı boyutunda sayfa seçip üstüne tıklayınız seçtiğiniz metal tabak baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden baskılı metal tabak sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

ÖNEMLİ NOT:

FottomEditör başlatırken istediğiniz baskı alanını listeden seçemediğiniz durumda açıldıktan sonra ilk iş olarak soldaki ayarlar bölümüne gidiniz, düşey veya yatay olarak ihtiyacınız olan sayfa boyutunu ayarlayınız. Alt menüden sayfaya sığdır düğmesine basınız artık çalışma sayfanız hazırdır. Kolay gelsin...

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Baskılı (kalp, yuvarlak, kare) Duvar Saati siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, baskılı duvar saati bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla'ya tıklayınız.

Fotoğraflarınız fottomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirip, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz duvar saati baskı alanı boyutunda sayfa seçip üstüne tıklayınız seçtiğiniz duvar saati baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden baskılı duvar saati sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Baskılı Bardak Altlığı siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, baskılı bardak altlığı bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla'ya tıklayınız.

Fotoğraflarınız fottomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirip, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz bardak altlığı baskı alanı boyutunda sayfa seçip üstüne tıklayınız seçtiğiniz bardak altlığı baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden bardak altlığı sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Baskılı Anahtarlık siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, baskılı anahtarlık bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla'ya tıklayınız.

Fotoğraflarınız fottomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirip, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz anahtarlık baskı alanı boyutunda sayfa seçip üstüne tıklayınız seçtiğiniz anahtarlık baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden anahtarlık sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Taş üzerine (dikdörtgen, şekilli) Baskı siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, taş baskı bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla'ya tıklayınız.

Fotoğraflarınız fottomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirip, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz taş baskı alanı boyutunda sayfa seçip üstüne tıklayınız seçtiğiniz taş baskı alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden taş baskı sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

Baskılı Mum siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, baskılı mum bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla'ya tıklayınız.

Fotoğraflarınız fottomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Kare olanlar:

 • Mum Boyutu 10x10cm, baskı alanı 10x10cm yükseklik 9x9cm genişlik
 • Mum Boyutu 15x15cm, baskı alanı 15x15cm yükseklik 14x12cm genişlik
 • Mum Boyutu 15x24cm, baskı alanı 15x24cm yükseklik 14x23cm genişlik

Silindirik olanlar:

 • Mum Boyutu 10x10cm, baskı alanı yükseklik 9x29cm genişlik
 • Mum Boyutu 15x15cm, baskı alanı yükseklik 14x29cm genişlik
 • Mum Boyutu 20x20cm, baskı alanı yükseklik 19x29cm genişlik
 • Mum Boyutu 20x30cm baskı alanı yükseklik 19x29cm genişlik

Kasnaklandırılmış Canvas/Kanvas (Tuval Üzerine Baskı) Siparişinizi Nasıl Hazırlayacaksınız?

Hesabınız içindeyken sırasıyla Alışveriş, Fotto Dükkan, tual üzerine baskı bağlantısına/fotoğrafına sonra da 'başla' ya tıklayınız.

Uygun bulduğun tual boyutunu boyutunu seçiniz.

Fotoğraflarınız fotomdaysa fotoğrafınızın bulunduğu albümü seçiniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayınız.

Fotoğrafınız bilgisayarınızdaysa yükle düğmesine tıklayıp fotoğrafı bulunuz ve üzerine çif tıklayınız fotoğrafınız albümünüze aktarıldıktan sonra 'yükleme tamamlandı fotto dükkana dönmek için tıklayınız' düğmesine tıklayınız.

Seçtiğiniz fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Sipariş ver düğmesine tıklayarak siparişinizi veriniz.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirmek, şekiller/clipartlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz tual üzerine baskı alanı boyutunda bir sayfa seçip üstüne tıklayınız açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden tual üzerine baskı sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir.

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.

ÖNEMLİ NOT:

FottomEditör açıldıktan sonra ilk iş olarak ayarlar bölümüne gidiniz ve düşey veya yatay olarak ihtiyacınız olan sayfa boyutunu ayarlayınız.

Görselin üzerine yazı yazmak, facebook, fottom, webcam, bilgisayarınızdan başka fotoğraflar birleştirip, şekiller/clip artlar lar ilave etmek veya fotoğrafınızın ışık ve renklerini değiştirmek isterseniz ana sayfadan FottomEditör düğmesine tıklayınız. İstediğiniz baskılı mum alanı boyutunda sayfa seçip üstüne tıklayınız seçtiğiniz baskılı mum alanı boyutunda bir sayfa açılacaktır bu sayfada istediğiniz işlemeleri yapabilirsiniz ve farklı kaydet diyerek kaydediniz. Bu fotoğrafı fottom daki albümünüzden basklı mumı sipariş sayfasına yukarıdaki işlemeleri takip ederek getiriniz ve fotoğrafın üzerine çift tıklayarak sipariş fotoğraf alanına taşıyınız sipariniz hazır hale gelecektir. Baskı yaptığımız mum boyutları ve baskı alanları:

İsteklerinizi tam olarak yaptığıysanız sipariş ver düğmesine tıklayıp ürünü sepetinize gönderiniz.


fottom fottom
 
  Fottom.com ile Fotoğraflarınızı, Saklayın, Paylaşın, Bastırın!  
 
Fotoğraf Paylaş
Fottom.com'a fotoğraflarınızı kolayca yükleyin, sevdiklerinizle kolayca paylaşın. Sadece bir tıkla, fotoğraflarınızı Facebook ve benzeri sosyal ağlarda paylaşın. Detaylı bilgi.
 
Fotoğraf Sakla / Düzelt
 
Fotoğraf Baskı
 
Baskılı ürünler
 
 
fottom fottom
Fottom nedir nasıl çalışır? | Kullanım şartları | Gizlilik politikası | Site Haritası | Fiyatlar | Yardım | Hakkımızda | Reklam | Satış Ortakligi | Fottom Satış Temsilciliği | Bize ulaşın | Sizin Görüşleriniz | Sıkca Sorulan Sorular | Neler Yapabilirsiniz? | Kurumsal İş Ortaklarımız | Foto Kitap |
Telif Hakkı©2000-2010 Patates Baskı Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri. Fonksiyonel | Grafik Tasarım Markethink