Fottom Satış Temsilciliği/Satış Noktası/Satış Noktası

Fottom Satış Temsilciliği/Satış Noktası’nin avantajları nelerdir?
Fottom Satış Temsilciliği/Satış Noktası, bireylerin kendi zaman ve çalışma planlarını yaparak, diledikleri yoğunlukta çalışmalarına olanak tanıyan bir sistemdir. Bireyler bu iş için diledikleri kadar zaman ayırarak, esnek bir çalışma sistemiyle gelir kazanma imkânına sahip olabilirler. Sistemin avantajları ve özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • Herhangi bir sermayeye ihtiyaç duymadan, kendi işine sahip olma şansı.
  • Satılan her üründen, belirlenen oranda ciro indirmi kazanma imkânı.
  • Mesai süresi ve belirli bir mekânda çalışma zorunluluğu olmadan, esnek çalışma şartlarından faydalanabilme.

Fottom Satış Temsilciliği/Satış Noktası nedir?
Fottom Satış Temsilciliği/Satış Noktası, Fottom’un ürünlerinin satışını gerçekleştirilmesine yönelik bir satış sistemidir. Sisteme dâhil olan bireyler, Fottom ürünlerinin satışını gerçekleştirerek, belirlenen oranlarda satış indirimi kazanabilirler.

Fottom.com nedir?
Fottom.com, Türkiye çapında fotoğraf baskılı kişiye özel ürünler satışı gerçekleştiren bir web sitesidir. Kişiler, Fottom.com’a kendi fotoğraflarını yükleyerek, fotokitap, baskılı t-shirt, tuval baskı, poster baskı ve porselen kupa gibi kişiselleştirilmiş baskılı ürün siparişi verebilmektedirler. 2000 yılından bu yana faaliyet gösteren Fottom.com, 1996 yılından bu yana faaliyet gösteren Bilgisayar Destekli Baskı ve Reklam Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin markasıdır.

Nasıl Fottom Satış Temsilcisi/Satış Noktası olunur?
Fottom Satış Temsilcisi/Satış Noktası olmak için, öncelikle Fottom’a bu konuda talebin aday tarafından iletilmesi gerekir. Uygun görülen başvurularla ilgili olarak yapılan görüşmelerden sonra kendileri için özel hazırlanmış olan, en fazla 5 parça üründen oluşan satış kitlerini %25 indirimli sipariş vererek, satışa başlayabilirler.

Fottom Satış Temsilciliği/Satış Noktası sistemi nasıl çalışıyor?
Fottom Satış Temsilcisi/Satış Noktası olanlar, Fottom ürünlerinin satışının sağlanmasına yönelik çalışmalar yaparlar (yakın çevreye satış, potansiyel müşteri ziyaretleri v.b.). Satış Temsilcisi, bu faaliyetinin sonucunda kredi kartı ile ödeme yaparak sipariş verebilirler kendi faaliyeti sonucunda gerçekleşen satış tutarına bağlı indirimli ürün almaya hak kazanır. “Satış İndirim”oranı %15 dir. Fottom.com “Satış İndirim” tutar ve oranlarını değiştirme hakkını saklı tutar. faturalar satış temsilcisi, Noktası adına düzenlenerek, ürünler eşliğinde (kargo veya Atölyede) Satış Temsilcisine teslim edilirler. Müşteriden tahsilât sorumluluğu satış temsilcisine aittir. Satış temsilcisi, tahsilâtı gerçekleştirilmeyen ürün bedellerinin Fottom.com tarafından kendisinden talep edilebileceğini kabul eder. Fottom.com muhasebe kayıtları esas alınarak, sadece tahsilâtı gerçekleşmiş satışlar için hesaplanırlar. Fazla maliyet getirmeyecek şekilde kalite ve ürün konusunda müşteriye fikir vermek için istenil miktarda 4-5 parça veya temsilcinin seçeceği ürün kadar bir set oluşturulacaktır. Ödeme kredi kartı veya nakit olabilir.

Kimler Fottom Satış Temsilcisi/Satış Noktası olabilir?
Kendi işini yapmak isteyen, satış aktivitesini gerçekleştirebilecek tüm bireyler, kurumlar Fottom Satış Temsilcisi/Satış Noktası olabilirler. Satış temsilcilerinin belirli bir mekânda çalışma zorunluluğu olmadığı için, esnek çalışma şartlarına sahip olmak isteyenler için uygun bir sistemdir. Örneğin fotoğrafcılar, ev kadınları, öğrenciler, mevcut işi olmayanlar veya emekliler bu sistem dâhilinde çalışarak ek gelir sağlayabilirler. Türkiye’nin hangi bölgesinde olursa olsunlar, bireyler bu sistem dâhilinde çalışma gerçekleştirebilirler.

Fottom Satış Temsilciliği/Satış Noktası neden önemli bir iş fırsatıdır?
Fottom.com ürünleri cazip ve çoğu kişinin ilgisini çekebilecek ürünler olmasına rağmen, bilgisayar ve/veya İnternet kullanımına yakın olmayan birçok kişi için Fottom.com gibi web sitelerinden sipariş vermek zorlayıcı bir engel olabilmektedir. Fottom Satış Temsilcisi/Satış Noktası olanlar, bu kitleye ulaşarak, ürünlerin tanıtımını birebir yaptıkları için, ortaya önemli bir satış fırsatı çıkmaktadır. Fottom Satış Temsilcileri, müşteri adaylarını doğru bilgilendirerek ve onların taleplerini gerçekleştirmelerine yardımcı olarak, önemli bir satış fonksiyonu oluşturma şansına sahip olmaktadırlar.

Başvuru Formu:
Fottom Satış Temsilcisi/Satış Noktası olmak için aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Yapılacak değerlendirmenin olumlu sonuçlanması durumunda Fottom sizinle irtibata geçecektir. Fottom, yapılan başvuruları herhangi bir sebep göstermeden reddetme hakkını saklı tutar.

Ad, Soyad:
Doğum Tarihi:
İkamet Edilen Şehir:
E-posta adresi:
Telefon no:
Öğrenim Durumunuz: İlkokul, Lise, Üniversite, Yüksek Lisans
Çalışma Durumunuz: Çalışmıyor, Emekli, Öğrenci, Ücretli Çalışan, Ev Hanımı
Kendinizi tanıtın:
 
Security Image
Güvenlik kodu:

fottom fottom
 
  Fottom.com ile Fotoğraflarınızı, Saklayın, Paylaşın, Bastırın!  
 
Fotoğraf Paylaş
Fottom.com'a fotoğraflarınızı kolayca yükleyin, sevdiklerinizle kolayca paylaşın. Sadece bir tıkla, fotoğraflarınızı Facebook ve benzeri sosyal ağlarda paylaşın. Detaylı bilgi.
 
Fotoğraf Sakla / Düzelt
 
Fotoğraf Baskı
 
Baskılı ürünler
 
 
fottom fottom
Fottom nedir nasıl çalışır? | Kullanım şartları | Gizlilik politikası | Site Haritası | Fiyatlar | Yardım | Hakkımızda | Reklam | Satış Ortakligi | Fottom Satış Temsilciliği | Bize ulaşın | Sizin Görüşleriniz | Sıkca Sorulan Sorular | Neler Yapabilirsiniz? | Kurumsal İş Ortaklarımız | Foto Kitap |
Telif Hakkı©2000-2010 Patates Baskı Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri. Fonksiyonel | Grafik Tasarım Markethink