Kullanım Şartları

Fottom servislerini kullananalar, bu sayfada yayınlanan Kullanım şartları'nı kabul etmiş sayılırlar. Fottom kullanıcısıysanız, Kullanım şartlarını okumanız, gelecekte ortaya çıkabilecek anlaşmazlık/problemleri önlemek ve güvenliğiniz açısından faydalı olacaktır.

Fottom Kullanım Şartları

Kullanım Şartları İle İlgili Önemli Hatırlatmalar

Aşağıda, Kullanım Şartları ile ilgili, önemli hatırlatmaları bulacaksınız. Bu bölümün sadece önemli konulara dikkat çekmek için hazırlandığını ve Fottom üyesi olmadan önce, aşağıda belirtilen Kullanım Şartları'nın bütününü okumanız gerektiğini unutmayınız.
Fotoğraflarınızı kimin göreceğine siz karar verirsiniz: Fottom, sistemine yüklediğiniz fotoğraflarınızı, sadece sizin görmenizi veya diğer üyelerle/Internet kullanıcıları ile paylaşmanızla ilgili ayarları yapmanızı sağlayacak araçları size sunar.
Kişisel bilgileriniz güvende: Fottom servislerini kullanımınız esnasında bildirdiğiniz bilgiler, siz özel izin vermediğiniz ve/veya size açıkça belirtilmediği sürece, başkaları ile paylaşılmaz. Kişisel bilgilerinizin gizliliği ile ilgili olarak Gizlilik Politikası dokümanımızı okuyabilirsiniz.
Temel iletişim e-posta yolu ile olacaktır: Fottom servislerini kullanımınız süresince, sizinle temel iletişim üyelik kaydınız esnasında bildirdiğiniz e-posta adresi aracılığı ile gerçekleştirilecektir.
 
Fottom.com a üye olmakla Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi ile ilgili kabul edilen yasaya uygunluk açısından, Fottom.com un düzenlediği faaliyetler, etkinlikler ve duyuruların, bilgilendirme amacıyla e-posta ile tarafınıza gönderilmesine izin vermiş oluyorsunuz. Eğer bu tür duyuruları e-posta aracı ile almak istemiyorsanız Hesabınız-Üyelik Bilgilerim menüsünden E-Posta tercihlerinizdeki -Fottom daki genel aktivitelerle ilgili haber e-postalarını alma tercihiniz- seçeneğini İstemiyorum olarak değiştirebilirsiniz. Ayrıca her zaman [email protected] adresine mesaj göndererek bu isteğinizi iletebilirsiniz.
 
Sipariş vermek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gereklidir.
Kullanım Şartları'nın bütününü okumak için lütfen okumaya devam ediniz.

Fottom Kullanım Şartları

Fottom, üyelerinin sayısal fotoğraflarını kolayca saklamaları, paylaşmaları ve baskı siparişi verebilmesine yönelik servisler sunar. Fottom servislerini kullanacakların, üye olmadan önce, aşağıda belirtilen Kullanım Şartlarını okuyarak, kabul etmeleri gereklidir. Ayrıca, sitenin bazı bölümleri, ilgili bölümlerde belirtilecek özel kullanım şartlarına sahip olabilirler. Burada belirtilenler ile, diğer belgelerde (örneğin basılı malzemelerdeki şartlar v.b.) belirtilen şartlar arasında farklılık ve/veya tutarsızlıklar olması durumunda, burada belirtilen şartlar geçerli sayılacaktır. Kullanım Şartları zaman içerisinde değişiklik gösterebilir, ancak, en son hali her zaman burada yayınlanacaktır.
Fottom kullanıcıları, web sitesine girerek kullanımlarına devam ettikleri sürece, bu sayfada belirtilen Kullanım Şartlarını ve gerçekleşebilecek değişiklikleri kabul etmiş sayılacaklardır. Bu şartları kabul etmeniz, sizinle Fottom arasında bağlayıcı bir sözleşme niteliğinde olacaktır. Siteyi ve servisleri kullanma hakkınız, yalnızca kullanım şartlarına uygun davrandığınız sürece geçerli olacaktır. Eğer kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız, üyeliğinizi sonlandırmanız ve site servislerini kullanmamanız gereklidir.

Fottom.com tarafından kullanıcılara sunulan ücretsiz veya indirimli kullanım haklarından (kampanya, promosyon, hediye...), kampanya şartlarında ayrıca belirtilmediği sürece, her üye/kişi sadece bir kere faydalanabilir.
- Bu gibi kampanyalardan, farklı üyelikler açılarak veya benzeri yöntemlerle birden fazla faydalanmaya yönelik suiistimal girişimlerinin tespiti durumunda, Fottom.com, ilgili kişilere ait kullanıcı hesaplarını askıya alma veya iptal etme hakkına sahiptir.
- Fottom.com, bu gibi girişimlerde bulunan kişilerin, yeni üyelik taleplerini kabul etmeme hakkına saklı tutar.
- Fottom.com, ayrıca bu gibi durumlarda uğradığı zararın tazmini için yasal yollara başvurabilir.

1. ÜYELİK ŞARTLARI

Fottom üyeliğine kabul edilmeniz için, tam adınızı ve geçerli/çalışan bir e-posta adresini bildirmeniz gereklidir. Fottom üyesi olduğunuzda, farklı servislerin kullanımı için gerekli olabilecek bilgileri doğru, eksiksiz ve güncel şekilde bildirmeniz gereklidir. Fottom üyeliği esnasında maddi yükümlülük oluşturacak işlemler (baskı siparişi vermek v.b.) sadece 18 yaşını doldurmuş üyeler tarafından gerçekleştirilebilir.
Fottom servisleri, sadece şahsi kullanım için sunulmaktadır.
Üyelik şartlarından biri de, servise tarafınızdan 'aktif katılım'ın gerekliliğidir. 'Aktif katılım' ile tarif edilen, kullanıcının her 365 günlük kullanım periyodunda, en azından 1 adet maddi işlem (baskı siparişi vermek gibi) gerçekleştirmesidir. Kullanımınız esnasında 'aktif katılım' şartını sağlayamamanız durumunda, Fottom üyeliğinizi ve servis kullanım hakkınızı sonlandırarak, sunucularında bulunan sizinle ilgili her türlü bilgiyi (kişisel bilgi, fotoğraflarınız, yorumlarınız, mesajlarınız ve diğer) silme hakkına sahip olacaktır.
Fottom, kendisine yapılan üyelik başvurularını hiç bir sebep göstermeden kabul etmeme hakkına sahiptir.

2. SAYISAL GÖRÜNTÜ SAKLAMA

Fottom, 'aktif katılım' gerçekleştiren kullanıcılarına, ücretsiz ve sınırsız çevrimiçi fotoğraf saklama imkanı sunar. Yüklenebilecek içerik miktarı ile ilgili bir sınırlama yoktur. Sunucularına sayısal görüntü yüklediğinizde, Fottom, bu görüntülerin orjinal çözünürlüklerini, gerekli gördüğü durumlarda değiştirebilir. Orijinal içeriğinizin bir kopyasını, her zaman için kendi kişisel sisteminizde saklamanızı öneriyoruz. Fottom servislerini, sayısal fotoğraflarınızı sakladığınız tek ve ana ortam olarak kullanmamalısınız. Bu gibi kullanımlardan kaynaklanacak problem ve zararlardan Fottom sorumlu tutulamaz.

3. ÜYENİN SORUMLULUKLARI

Fottom, üye ve kullanıcılarının, fotoğrafları ile yaratıcı ve paylaşımlı aktiviteler gerçekleştirmelerine olanak tanıyan bir ortam sunar. Sistem kullanıcıları (üye olan veya olmayan), Fottom servislerini 'Yasak İçerik'le ilgili işlemlerde kullanamazlar. 'Yasak İçerik' tanımlaması, aşağıdaki özelliklere sahip içerik için kullanılmaktadır:

  a. Yanıltıcı, pornografik, müstehcen, saldırgan, küçük düşürücü, küfür içeren veya benzer şekillerde uygunsuz,
  b. Telif haklarına aykırı şekilde, hak sahibinin yazılı izni ve bilgisi olmadan kullanılan,
  c. Başkalarının haklarına tecavüz eden,
  d. Virüs, kurtcuk, bozuk dosya, truva atı veya benzeri zararlı kod içeren ve/veya Fottom servislerinin kullanımını güçleştirmeye/engellemeye yönelik her türlü içerik ve bilgisayar kodu,
  e. Yasadışı aktiviteleri teşvik eden veya yasadışı aktivite özelliğinde olan,
  f. Fottom üyesi/kullanıcısı olsun/olmasın, herhangi bir kişiye zarar vermeye yönelik,
  g. Yukarıda bahsedilenlerden herhangi birine link/bağlantı içeren.

Fottom, bu Kullanım Şartı dahilinde, herhangi bir içeriğin 'Yasak İçerik' olup olmadığını belirleme yetkisini kendinde saklı tutar ve sistemine yüklenen her türlü içeriği dilediği zaman ve dilediği derinlikte kontrol etme yetkisine sahiptir. Bu bağlamda, Fottom, sistemlerine yüklenen bütün içeriği kontrol etmese bile, sistemlerine yüklenen herhangi bir içeriği önceden haber vermeden değiştirme ve silme yetkisine sahiptir. Site sistemi üzerinde işlem gören herhangi bir içerikle ilgili her türlü sorumluluk (özel veya kamuya mal olmuş olsun), ilgili içeriği sisteme yükleyen kişiye aittir. Siteye giriş yaparak, sizce zararlı veya mahzurlu olarak değerlendirdiğiniz içeriğe maruz kalma ihtimaliniz olduğunu ve bununla ilgili sorumluluğun tamamen kendinize ait olduğunu peşinen kabul edersiniz. Fottom, site içeriğinin, doğru, güncel ve diğer açılardan uygun olduğu garantisini hiçbir şekilde vermez.

4. HAKLARIN DEVRİ VEYA SATIŞI

Servis, sadece sizin kişisel kullanımınız için sunulmaktadır, Fottom üzerindeki kullanıcı haklarınızı başkalarına devir edemez, satamaz, veya, servisi başka şekilde ticari fayda sağlayacak amaçla kullanamazsınız.

5. ÜÇÜNCÜ TARAFLARCA SAĞLANAN YAZILIMLAR

Fottom, üçüncü taraflarca sağlanan yazılımları, kullanıcı ve üyelerine kolaylık sağlamak amacı ile sunabilir. Bu gibi yazılımları kullandığınızda, size ayrıca bildirilmese bile, yazılımın hak sahibinin kullanım şartlarını peşinen kabul etmiş olacaksınız. Ayrıca, Fottom, bu gibi yazılımlarla ilgili hiç bir kalite ve kullanım sürekliliği garantisini sunmamaktadır.

6. GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizliliğinize saygı duyuyoruz ve bunun sağlanması için bir Gizlilik Politikası oluşturduk. Okumak için tıklayınız.

7. HASSAS BİLGİLER

Fottom, ırk ve etnik kökene ait bilgiler, politik fikirler, dini ve felsefi inançlar, sağlık ve cinsel tercihe ait bilgileri kayıtlarında tutmaz ve işleme tabi tutmaz. Fottom'un bilgisi dışında bu kapsamdaki bilgilerin sistemine yüklenmesi durumunda, ilgili içerikle ilgili bütün sorumluluk, bilginin yüklendiği hesap sahibine ait olacaktır. Fottom, bu gibi eylemleri tesbit etmesi durumunda, ilgili bilgileri silme ve/veya ilgili kullanıcının hesabını kapatarak, servisleri kullanmasına engel olmaya yönelik tedbirler alma hakkını saklı tutar.

8. TELİF HAKLARI

Fottom servislerini kullandığınızda, fotoğrafçılıkla uğraşmaktan zevk alan bir çevrimiçi topluluğun içerisinde olacaksınız. Fottom, fotoğraflarınız ve servisi kullanan diğer kişilerce size paylaştırılmış olan her türlü içeriği servisleri aracılığı ile kullanılıcılarına sunabilmek için, sistemindeki her türlü içeriği, servisin sunumu amacı ile kullanma hakkına sahiptir. Bu kapsamda, sistem üyeliğinizin bir şartı olarak, kendinize ait içerikle ilgili ve servislerin kullanımına yönelik olarak, ticari haklari kapsamayan, Fottom'a münhasır olmayan, genel, Fottom için telif hakkından feragat edilmiş, görüntüleme, kopyalama, iletme, yaratıcı çalışma yapma ve dağıtma hakkını sağlamayı peşinen kabul edersiniz. Üyeliğinizin bir şartı olarak, belirtilen kullanım hakkını Fottom'a sağladığınız içeriğin, ya sahibi olduğunuzu ya da yasal hak sahibinden yazılı kullanım iznini aldığınızı peşinen kabul ve garanti etmiş olursunuz.
Fottom servislerini kullanarak, Türk ve ilgili uluslararası telif ve fikri haklar yasalarına uyacağınızı peşinen kabul edersiniz. Kendinize ait olmayan bir içerik ile ilgili, Fottom üzerinde, ilgili hak sahibinin yazılı iznine sahip olmadan, hiç bir işlem gerçekleştiremezsiniz. Fottom servislerini kullanımınız esnasına telif ve fikri haklar yasalarını ihlal etmeniz durumunda, bu eylemlerinizin yasal sonuçlarından, sadece ve tamamen kendinizin sorumlu olacağını peşinen kabul edersiniz.
Üyelerin FottoGaleri'de paylaşmış olduğu fotoğrafların baskı hakkı Fottom'a aittir.

9. KULLANICININ TEMİNATI

FOTTOM ÜYESİ OLARAK, BU SERVİSİN KULLANIMI İLE İLGİLİ OLARAK BİLİNÇLİ VEYA BİLİNÇSİZ ŞEKİLDE SEBEP OLACAGINIZ, VEYA SİZİN ÜYELİK HESABINIZIN BİR BAŞKASI TARAFINDAN KULLANILMASI NETİCESİNDE SEBEP OLACAĞINIZ, FOTTOM ÇALIŞANLARI, YÖNETİCİLERİ, ORTAKLARI, İŞORTAKLARI, LİSANSÖRLERİ, TEDARİKÇİLERİ, SERVİS SAĞLAYICILARI VE ACENTALARININ HER TÜRLÜ KAYIP, TAZMİNAT, HARCAMA VE ZARARI ÖNLEMEYE ÇALIŞACAĞINIZ VE TAZMİN EDECEĞİNİZİ PEŞİN OLARAK KABUL EDERSİNİZ.

10. SINIRLI GARANTİ

(A) İçerikle İlgili Fottom'un Sorumluluğunun Olamaması: FOTTOM SERVİSLERİNİN KULLANIMI ESNASINDA OLUŞAN İÇERİK VEYA BU İÇERİĞİN YÖNLENDİRMESİ SONUCUNDA ULAŞILACAK DİĞER İÇERİKLERLE İLGİLİ OLARAK, İÇERİK HATALARI/EKSİKLİKLERİ VE/VEYA İÇERİKTEN KAYNAKLANACAK KAYIP VE ZARARLARDAN FOTTOM VE/VEYA İŞORTAKLARI SORUMLU TUTULAMAZ. ÜYELERİN FOTTOM'A GÖNDERDİĞİ FOTOĞRAF MALZEMELERİNE (FİLM, DİA V.B.) ZARAR GELMESİ DURUMUNDA, FOTTOMUN SORUMLULUĞU, İLGİLİ MALZEMELERİN GEÇERLİ ORTALAMA PİYASA PERAKENDE SATIŞ FİYATLARI ÜZERİNDEN HESAPLANACAK DEĞER KADAR OLACAKTIR.

(B) FOTTOM ARACILIĞIYLA SUNULAN ÜRÜN VE SERVİSLER SİZE OLDUĞU GİBİ SUNULURLAR. BUNUN ANLAMI, SERVİS VE ÜRÜN İÇERİKLERİNİN TANIMLANMASI ESNASINDA BELİRTİLMEMİŞ ÖZELLİKLERDEN DOLAYI, BU ÖZELLİKLERİN OLDUĞU VARSAYILAMAZ VE EKSİKLİKLERİNDEN DOLAYI FOTTOM SORUMLU TUTULAMAZ. FOTTOM, SUNULAN SERVİS VE ÜRÜN İÇERİKLERİ İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR. GERÇEKLEŞECEK SERVİS VE ÜRÜN DEĞİŞİKLİLERİNDEN DOLAYI OLUŞABİLECEK KAYIP VE ZARARLARDAN FOTTOM SORUMLU TUTULAMAZ.

(C) FOTTOM, AŞAĞIDAKİ KONULARDA ÜYELERİNE GARANTİ VERMEZ:
a. ÜYELERİNE SAĞLANAN SERVİSLERİN KESİNTİSİZLİĞİ, EKSİKSİZ, GÜNCEL, HATASIZ VE GÜVENLİ OLMASI
b. SERVİSLERİN, VİRÜS, KURTÇUK VE BENZERİ ZARARLI İÇERİKTEN TAMAMEN ARINDIRILMIŞ OLMASI
c. SERVİSLERİN, ÜYELERİN İHTİYAÇLARINI TAM VE İSTEDİKLERİ GİBİ KARŞILAYACAĞI

(D) FOTTOM SERVİSLERİ ARACILIĞI İLE KULLANACAĞINIZ VE/VEYA BİLGİSAYARINIZA İNDİRECEĞİNİZ İÇERİK VE/VEYA KODUN ZARARLI SONUÇLARI İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ RİSK SİZE AİTTİR.

11. SINIRLI SORUMLULUK

FOTTOM, YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÇERÇEVEDE, SERVİSİN KULLANIMINDAN, KULLANILAMAMASINDAN, HESABINIZIN BAŞKALARI TARAFINDAN KULLANILMASINDAN KAYNAKLANABİLECEK DİREKT, DOLAYLI, BİLİNÇLİ, BİLİNÇSİZ ZARAR VE BAĞLAYICILIKLARDAN (VERİ VE GELİR KAYBI DAHİL OLMAK ÜZERE) SORUMLU TUTULAMAZ.

12. ÜYELİĞİN SONLANMASI

Fottom, tamamen kendi iradesi ile ve bir sorumluluk oluşturmayacak şekilde, önceden haber ve sebep bildirmeden üyeliğinizi veya servis kullanımınızı sonlandırma, ve size ait her türlü içeriği sisteminden silme hakkına sahiptir. Aşağıdaki durumlar, üyeliğinizin otomatik olarak sonlanmasına sebep olacaklardır:
1. Fottom Kullanım Şartlarına veya servis kullanımı esnasında bildirilen diğer şartlara uygun olmayan eylemlerin tesbiti
2. Fottom, ortakları, çalışanları, üyeleri veya iş ortaklarına zarar vermeye yönelik eylemlerin tesbiti
3. Servise 'Aktif Katılım' şartının yerine getirilmemesi.
Fottom, üyeliğinizin sonlandırılması durumunda, size veya diğer üçüncü kişilere karşı bir sorumluluk altına girmeyecektir.

13. ANLAŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

Bu Kullanım Şartları ve Fottom servislerinin kullanımı ile ilgili ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlığın çözümü için, İstanbul mahkemeleri yetkili olacaktır.

14. KULLANIM ŞARTLARI İLE İLGİLİ DEĞİŞİKLİKLER

Fottom, burada belirtilen kullanım şartlarını, dilediği zaman, dilediği sebeple ve önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Kullanım Şartları'nın güncel haline www.fottom.com adresindeki web sitemizden ulaşabilirsiniz. Yapılan değişiklikler, sizi bağlayacaktır ve Fottom servislerini kullanmaya devam ettiğiniz sürece, kullanım şartları ile ilgili gerçekleşen değişiklikleri kabul etmiş sayılacaksınız.

15. KULLANIM ŞARTLARININ BAĞLAYICILIĞI

Burada belirtilen kullanım şartları, sizinle Fottom arasında geçerli bir sözleşme niteliğindedir. Burada belirtilen kullanım şartları ile, diğer ortamlardaki (basılı malzemeler, broşür, kullanım kılavuzu v.b.) şartlar arasında tutarsızlık olması durumunda, burada belirtilmiş olan şartlar geçerli olacaktır. Ayrıca, Fottom servisleri dahilinde kullabileceğiniz diğer yazılım ve her türlü üçüncü tarafa ait araçla ilgili olarak, ilgili yazılım ve/veya tarafın kullanım şartlarına tabi olmanız gerekebilecektir.
Fottom tarafından burada belirtilen bazı şartların yerine getirilmemesi ve/veya oluşan bazı hakların kullanılmaması, bu kullanım şartı ile ilgili bir değişiklik olduğu şeklinde yorumlanamaz.

15. İHLALLERİN BİLDİRİMİ

Burada belirtilen kullanım şartlarının ihlal edildiğine şahit olmanız durumunda, [email protected] adresine bildirimde bulunabilirsiniz.

SİPARİŞLER ve İADE ŞARTLARI

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. (Kişiye özel üretilen, hediye notlu ya da isim yazdırılan, üzerine kişiye özel fotoğraf/resim baskısı yapılmış ürünler ).

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti ve tahsilat komisyonu firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda Anlaşmalı Kargo firmamız ile alıcı ödemeli olarak gönderim yapmanız gerekmektedir. Aksi halde kargo ücreti ve varsa banka tahsilat komisyonu size aittir.
Fottom.com ürünlerinde baskı tutarlılığının sağlanması için gerekli önlemleri almaktadır. Bununla beraber, baskılı ürünlerde, üretim ve baskı tekniklerinden ve kullanılan malzemelerdeki küçük değişimlerden kaynaklanan küçük farklılıklar olabilmektedir. Ürünün kullanım fonksiyonunu etkilemeyen bu gibi farklılıklar durumlar üretim sürecinin doğasından kaynaklanmaktadır ve üretim hatası/kusurlu ürün sayılmazlar (örneğin basılan ürünler arasında renk tonları açısından küçük farklılıklar olması, farklı partilerde üretilen ürünlerin malzemeleri arasındaki küçük farklılıklar, ciltlemeyle ilgili küçük farklılıklar v.b.).
Fottom.com’da sipariş verilen kişiye özel hazırlanan ürünlerin kullanıcı tarafından hatalı şekilde hazırlanması ve/veya sipariş verilmesinden kaynaklanan kayıplardan Fottom.com sorumlu tutulamaz, bu gibi ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir (örneğin baskılı üründe kullanılan fotoğraf çözünürlüğünün yeterli olmaması, fotoğrafın renk dengesinin bozuk olması,yazım hataları yapılması, yanlış format, boy, beden seçilmesi v.b.).
İade etmek istediğiniz ürünü sipariş tarihinden itibaren 7 gün içerisinde geri göndermeniz durumunda iade işleminiz başlatılacaktır. 7 günü geçen iadelerde talebi kabul etmeme hakkı saklıdır.
Ürünleri, kargo personelinin yanında teslim alınız; tarafınıza gönderilen ürünler; sağlam ise; teslim alınız. Aksi halde ürünüz, kırık, çizik vb. hasarlı durumda olduğunda; kargo personeline, tutanak tutturarak, ürünü; tutanakla birlikte tarafımıza gönderiniz. Kargo tutanağı olmadan, ürün teslim edildikten sonra, üründe kırık, çizik vb. hasarlı ürün teslim aldığını bildiren müşterilerimizin iadeleri kabul edilmeyecektir.

İade İşlemleri

Bize ulaşan ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürün tedarikçi firmaya gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 5 ile 7 iş günü arasında değişmektedir.

İptal İşlemleri

Siparişinizi (eğer imalatına başlanmadı ise) onaylanmasından, kargoya teslimatına kadar olan süre zarfında [email protected] adresine e-posta atarak veya0 (212) 210 9966 numaralı telefondan bize ulaşarak ücretsiz olarak iptal ettirebilirsiniz.

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !

İptal edilen siparişlerinizde; eğer kredi kartı iadesi gerçekleştirilecek ise; kredi kartı işlemleri bankalar birliğinin almış olduğu kararlar ve yasal prosedür gereği 2 ila 7 iş günü içersinde kart hamilinin kredi kartına iade edilmektedir. Bu süreç bankaların tüm üye işyerleri ve bireysel müşterilerine uygulamakta olduğu standart süreç olup iade işlemleri aynı gün içersinde kredikartına geri yansıtılmamaktadır. Bize ulaşan iade talepleri 48 saat içersinde gerçekleştirilmekte olup, iade sürecinin geri kalan kısmı ise banka tarafından devam etmekte ve sonuçlandırılmaktadır. İşleyiş ve iade süreci hakkında ayrıntılı bilgiyi tüm detayları ile birlikte bankaların müşteri hizmetleri servislerinden öğrenebilirsiniz.


fottom fottom
 
  Fottom.com ile Fotoğraflarınızı, Saklayın, Paylaşın, Bastırın!  
 
Fotoğraf Paylaş
Fottom.com'a fotoğraflarınızı kolayca yükleyin, sevdiklerinizle kolayca paylaşın. Sadece bir tıkla, fotoğraflarınızı Facebook ve benzeri sosyal ağlarda paylaşın. Detaylı bilgi.
 
Fotoğraf Sakla / Düzelt
 
Fotoğraf Baskı
 
Baskılı ürünler
 
 
fottom fottom
Fottom nedir nasıl çalışır? | Kullanım şartları | Gizlilik politikası | Site Haritası | Fiyatlar | Yardım | Hakkımızda | Reklam | Satış Ortakligi | Fottom Satış Temsilciliği | Bize ulaşın | Sizin Görüşleriniz | Sıkca Sorulan Sorular | Neler Yapabilirsiniz? | Kurumsal İş Ortaklarımız | Foto Kitap |
Telif Hakkı©2000-2010 Patates Baskı Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri. Fonksiyonel | Grafik Tasarım Markethink